Nagy László magán autósiskola Felnőttképzési nyilvántartási száma: B/2020/009032

Tájékoztató

Képzésről

Áraink

Beiratkozni a 3521 Miskolc; Kelet utca 27. cím alatt lehet.

Életkor:

Tanfolyamra csak az vehető fel, aki a külön jogszabályban meghatározott életkort (AM 14. év, A 24. év, B 17. év) betöltötte, vagy annál legfeljebb 6 hónappal fiatalabb. Elméleti vizsgára az bocsátható, aki az előirt életkornál legfeljebb 3 hónappal fiatalabb és az elméleti képzést tantermi képzés vagy e-learning képzés formájában elvégezte. Gyakorlati vizsgát az életkor betöltését követően tehet a hallgató, kivéve „AM” kategória járműkezelési vizsgáját.

Iskolai végzettség:

A beiratkozáshoz nyilatkozattal, majd a vizsgaigazolás kiadásához hitelt érdemlően (okmány eredeti-, vagy közjegyző, vagy a kiállító által hitelesített-,) min. alapfokú iskolai végzettséget (8. ált.) kell igazolni, kivéve az AM kategóriához. Külföldi bizonyítványok és oklevelek esetén a GKM rendeletben meghatározottak szerint.

Orvosi alkalmasság:

A jelölt (kivéve AM,) csak min. eü: 1 csoportú orvosi alkalmassági vizsgálat eredményessége alapján jelenthető elméleti vizsgára. (Háziorvos, üzemorvos, szakrendelés)

Adatvédelmi nyilatkozat